MESIT střední škola, o.p.s.
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 20.5.2019
Nepřítomné třídy123456a6b7891011121314
2.PTVsnVsnVsnVsnVsnVsn
3.MVsnVsnVsnVsnVsnVsn
4.BVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
Nepřítomní učitelé123456a6b7891011121314
Adámková Dagmar(MZ)-Kr
Burda Ondřej(MZ)KmMD
Horčičková Jarmila(MZ)....-
Hubáčková Dana(MZ)---KrKr-ZETP---MMMMMMMM
Libosvárová Drahomíra(MZ)KU
Luxová Věra(MZ)---..-....
Mrázková Marcela(MZ)------
Pořízková Irena(MZ)-----
Tvrdoňová Petra(MZ)ZD
Místnosti mimo provoz123456a6b7891011121314
2.1MZMZMZMZMZMZMZMZMZMZ
2.2MZMZMZMZMZMZMZMZMZ
Změny v rozvrzích učitelů:
Adámková Dagmar5. hodzměna CJL1.Z(3.7)
9. hododpadáCJL3.M
10. hododpadáCJL3.M
2.-3. hod Maruritní zkoušky
Burda Ondřej4.-5. hod Maruritní zkoušky
Brázdil Boris3. hododpadáTEV4.B
4. hododpadáTEV4.B
Horčičková Jarmila1.-3. hod Maruritní zkoušky
Hubáčková Dana1.-14. hod Maruritní zkoušky
Kučerová Naděžda4. hodsupl. (LI MZ)JAA1.R2(1.3)dozor
Kučerová Markéta1. hodpřesun <<ODV3.E (KN)(1.9)z 10.5. 3. hod
2. hodpřesun <<ODV3.E (KN)(1.9)z 10.5. 4. hod
3. hodpřesun <<POL3.E (KN)(1.9)z 10.5. 2. hod
4. hodsupl. (BO MZ)ICT3.K(2.4)dozor
Kuchař Radoslav3. hodsupl. (AK MZ)CJL3.B(2.3)dozor
4. hodsupl. (HU MZ)FYZ2.E(3.6)dozor
5. hodsupl. (HU MZ)FYZ1.E(3.6)za odpadlou
Libosvárová Drahomíra4. hod Maruritní zkoušky
Luxová Věra9. hododpadáCHP2.PT (POD)
10. hododpadáCHP2.PT (POD)
3.-8. hod Maruritní zkoušky
Maceček David1. hodzměna ESP2.E (E+Es)(3.8)
2. hodzměna ESP2.E (E+Es)(3.8)
Mahdalová Zuzana5. hodsupl. (BO MZ)ICT3.K(2.4)za odpadlou
5. hododpadáMED4.B
6a. hododpadáMED4.B
Mrázková Marcela11. hodsupl. (HU MZ)UCE1.M(2.3)za odpadlou
11. hododpadáEKO3.M
12. hodsupl. (HU MZ)UCE1.M(2.3)za odpadlou
12. hododpadáEKO3.M
13. hodsupl. (HU MZ)STA1.M(2.1)za odpadlou
13. hododpadáCHP3.M
14. hodsupl. (HU MZ)STA1.M(2.1)za odpadlou
14. hododpadáCHP3.M
2.-6b. hod Maruritní zkoušky
Pořízková Irena2.-6a. hod Maruritní zkoušky
Ptáček Vladimír9. hododpadáTCM2.PT (PT)
10. hododpadáTCM2.PT (PT)
Tvrdoňová Petra7. hodsupl. (HU MZ)FYZ1.Z(3.4)za odpadlou
2. hod Maruritní zkoušky
Zdráhal Jindřich2. hodsupl. (TP MZ)JAA3.B(3.2)za odpadlou
Zetík Václav6b. hodsupl. (HU MZ)MAT2.K(3.8)za odpadlou
7. hodzměna ELT1.AB (MET)(3.7)
8. hodzměna ELT1.AB (MET)(3.7)
Zetík Petr7. hododpadáPRO4.B
8. hododpadáPRO4.B
Změny v rozvrzích tříd:
1.AB7. hodELTMET(3.7)změnaZetík Václav
8. hodELTMET(3.7)změnaZetík Václav
1.E5. hodFYZ(3.6)suplujeKuchař Radoslav(HU)
1.M11. hodUCE(2.3)suplujeMrázková Marcela(HU)
12. hodUCE(2.3)suplujeMrázková Marcela(HU)
13. hodSTA(2.1)suplujeMrázková Marcela(HU)
14. hodSTA(2.1)suplujeMrázková Marcela(HU)
1.R24. hodJAA(1.3)suplujeKučerová Naděžda(LI)
1.Z5. hodCJL(3.7)změnaAdámková Dagmar
7. hodFYZ(3.4)suplujeTvrdoňová Petra(HU)
2.E1. hodESPE+Es(3.8)změnaMaceček David
2. hodESPE+Es(3.8)změnaMaceček David
4. hodFYZ(3.6)suplujeKuchař Radoslav(HU)
2.K6b. hodMAT(3.8)suplujeZetík Václav(HU)
2.PT6a.-10. hod Výuka se nekoná
3.B2. hodJAA(3.2)suplujeZdráhal Jindřich(TP)
3. hodCJL(2.3)suplujeKuchař Radoslav(AK)
3.E1. hodODVKN(1.9)přesun <<Kučerová Markétaz 10.5. 3. hod
2. hodODVKN(1.9)přesun <<Kučerová Markétaz 10.5. 4. hod
3. hodPOLKN(1.9)přesun <<Kučerová Markétaz 10.5. 2. hod
3.K4. hodICT(2.4)suplujeKučerová Markéta(BO)
5. hodICT(2.4)suplujeMahdalová Zuzana(BO)
3.M9.-14. hod Výuka se nekoná
3.Z1. hodVYVUKodpadá(HR)
2. hodVYVUKodpadá(HR)
4.B3.-8. hod Výuka se nekoná