MESIT střední škola, o.p.s.
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 31.3.2020
Nepřítomné třídy123456a6b7891011121314
1.ABVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
1.DVsnVsnVsnVsnVsnVsn
1.EVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
1.PVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
1.R1VsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
1.R2VsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
1.ZVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
2.ABVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
2.EVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
2.PTVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
2.R2VsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
2.ZVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
3.BVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
3.EVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
3.KVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
3.ZVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
4.BVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsnVsn
Změny v rozvrzích učitelů:
Adámková Dagmar2. hododpadáCJL1.Z
3. hododpadáCJL2.AB
4. hododpadáCJL1.E
5. hododpadáOBN2.Z
6b. hododpadáCJL2.Z
7. hododpadáCJL1.Z
8. hododpadáOBN1.E
Burda Ondřej2. hododpadáPEK1.P
3. hododpadáPEK1.P
4. hododpadáEKO2.PT (PEL)
5. hododpadáEKO2.PT (PEL)
6a. hododpadáSTA2.PT (POD)
7. hododpadáSTA2.PT (POD)
Evanžin Jaroslav1. hododpadáODV3.B (odv1)
2. hododpadáODV3.B (odv1)
3. hododpadáODV3.B (odv1)
4. hododpadáODV3.B (odv1)
5. hododpadáODV3.B (odv1)
6a. hododpadáODV3.B (odv1)
7. hododpadáODV3.B (odv1)
8. hododpadáODV3.B (odv1)
Evanžin_ Jaroslav1. hododpadáODV3.E (E+Es)
2. hododpadáODV3.E (E+Es)
3. hododpadáODV3.E (E+Es)
4. hododpadáODV3.E (E+Es)
5. hododpadáODV3.E (E+Es)
6b. hododpadáODV3.E (E+Es)
7. hododpadáODV3.E (E+Es)
Hamřík Ladislav1. hododpadáODV1.AB (MET)
2. hododpadáODV1.AB (MET)
3. hododpadáODV1.AB (MET)
4. hododpadáODV1.AB (MET)
5. hododpadáODV1.AB (MET)
6b. hododpadáODV1.AB (MET)
7. hododpadáTEC1.AB (MET)
8. hododpadáTEC1.AB (MET)
Horčičková Jarmila5. hododpadáJAA1.E
6a. hododpadáJAA1.E
7. hododpadáCJL1.P
8. hododpadáJAA2.PT (jaa1)
Hubáčková Dana3. hododpadáMAT1.E
4. hododpadáFYZ2.Z
6a. hododpadáFYZ2.AB
7. hododpadáFYZ1.E
Jabůrek Vladimír3. hododpadáTED1.Z
4. hododpadáTED1.Z
5. hododpadáSTR1.Z
6a. hododpadáSTR1.Z
Kozubík David1. hododpadáICT2.PT
2. hododpadáICT2.PT
Krojzl Tomáš2. hododpadáJAA3.Z
3. hododpadáJAA3.Z
5. hododpadáJAA1.P
7. hododpadáJAA2.AB
8. hododpadáJAA2.PT (jaa2)
Kučerová Naděžda2. hododpadáCJL2.R2
3. hododpadáROV2.R2
4. hododpadáPCV2.R2
5. hododpadáPCV2.R2
6b. hododpadáPCV2.R2
7. hododpadáPCV2.R2
Kuchař Radoslav1. hododpadáODV2.E (odv1)
2. hododpadáODV2.E (odv1)
3. hododpadáODV2.E (odv1)
4. hododpadáODV2.E (odv1)
5. hododpadáODV2.E (odv1)
6b. hododpadáODV2.E (odv1)
7. hododpadáODV2.E (odv1)
8. hododpadáODV2.E (odv1)
Libosvárová Drahomíra3. hododpadáPSY2.PT (POD)
4. hododpadáPRA1.P
6a. hododpadáOBN3.Z
8. hododpadáPSY1.P
Maceček David1. hododpadáODV2.E (odv2)
2. hododpadáODV2.E (odv2)
3. hododpadáODV2.E (odv2)
4. hododpadáODV2.E (odv2)
5. hododpadáODV2.E (odv2)
6b. hododpadáODV2.E (odv2)
7. hododpadáODV2.E (odv2)
8. hododpadáODV2.E (odv2)
Mahdalová Zuzana4. hododpadáTED2.AB (MSZ)
5. hododpadáTED2.AB (MSZ)
7. hododpadáTEK3.Z (UK)+
8. hododpadáTEK3.Z (UK)+
Mazúrek Aleš8. hododpadáTEV2.R2
Mikulášek František1. hododpadáODV4.B
2. hododpadáODV4.B
3. hododpadáODV4.B
4. hododpadáODV4.B
5. hododpadáODV4.B
6b. hododpadáODV4.B
7. hododpadáODV4.B
8. hododpadáODV4.B
Mrázková Marcela4. hododpadáPEK2.PT (POD)
5. hododpadáPEK2.PT (POD)
6a. hododpadáEKO1.P
Pořízková Irena3. hododpadáMAT2.Z
4. hododpadáMAT3.Z
5. hododpadáMAT3.Z
8. hododpadáMAT2.AB
Ryšavá Miloslava2. hododpadáROV1.R1+
3. hododpadáCJL1.R2+
4. hododpadáESV1.R2+
5. hododpadáESV1.R2+
6b. hododpadáPCV1.R1+
7. hododpadáPCV1.R1+
8. hododpadáPCV1.R1+
Srnec Jan1. hododpadáODV1.AB (MSZ)
2. hododpadáODV1.AB (MSZ)
3. hododpadáODV1.AB (MSZ)
4. hododpadáODV1.AB (MSZ)
5. hododpadáODV1.AB (MSZ)
6b. hododpadáODV1.AB (MSZ)
7. hododpadáTEC1.AB (MSZ)
8. hododpadáTEC1.AB (MSZ)
Šimůnek Zdeněk1. hododpadáELE2.AB (MET)
2. hododpadáELE2.AB (MET)
4. hododpadáELE2.AB (MET)
Vaculík Martin1. hododpadáODV3.K (STPo)+
2. hododpadáODV3.K (STPo)+
3. hododpadáODV3.K (STPo)+
4. hododpadáODV3.K (STPo)+
5. hododpadáODV3.K (STPo)+
6a. hododpadáODV3.K (STPo)+
7. hododpadáODV3.K (STPo)+
8. hododpadáODV3.K (STPo)+
Zetík Petr1. hododpadáODV3.B (odv2)
2. hododpadáODV3.B (odv2)
3. hododpadáODV3.B (odv2)
4. hododpadáODV3.B (odv2)
5. hododpadáODV3.B (odv2)
6a. hododpadáODV3.B (odv2)
7. hododpadáODV3.B (odv2)
8. hododpadáODV3.B (odv2)
Zetík Václav1. hododpadáELT1.E
2. hododpadáELT1.E
3. hododpadáELE2.PT (PEL)
5. hododpadáELT2.AB (MET)
6a. hododpadáŘTE2.PT (PEL)
7. hododpadáŘTE2.PT (PEL)
Změny v rozvrzích tříd:
1.AB1.-8. hod Výuka se nekoná
1.D9.-14. hod Výuka se nekoná
1.E1.-8. hod Výuka se nekoná
1.P1.-8. hod Výuka se nekoná
1.R12.-8. hod Výuka se nekoná
1.R22.-8. hod Výuka se nekoná
1.Z1.-7. hod Výuka se nekoná
2.AB1.-9. hod Výuka se nekoná
2.E1.-8. hod Výuka se nekoná
2.PT1.-8. hod Výuka se nekoná
2.R22.-8. hod Výuka se nekoná
2.Z1.-6b. hod Výuka se nekoná
3.B1.-8. hod Výuka se nekoná
3.E1.-7. hod Výuka se nekoná
3.K1.-8. hod Výuka se nekoná
3.Z1.-8. hod Výuka se nekoná
4.B1.-8. hod Výuka se nekoná